Прикажан е еден резултат

Компресор MaxPuls 50L 1.75kW

10,949.00 ден
Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Цилиндри: 1 1 година гаранција Шифра 4401