Се прикажуваат сите 2 резултати

IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки бел

6,999.00 ден
Код на производ: 903.092.45 Карактеристики на производот > Материјал: иверица > Боја: бела Димензии на производот: > Ширина: 140 cm

IKEA KULLEN Фиокар со 6 фиоки

6,679.00 ден
Код на производ:003.092.35 Карактеристики на производот > Материјал:  иверица > Боја:  црнаДимензии на производот: > Ширина: 140 см > Длaбочина: