Прикажан е еден резултат

Dynamic Кварцна греалка 2000W

Original price was: 3,199.00 ден.Current price is: 2,799.00 ден.
Шифра 7485 Напон 220-240V Фреквенција (50Hz) Јачина (W) 2000W IP24 водоотпорен Монтирање на ѕид Се исклучува при пад Самостојна или