Прикажан е еден резултат

Dynamic Стаклена панелна греалка 2000W

Original price was: 4,699.00 ден.Current price is: 4,179.00 ден.
Шифра 9716 Грејна моќ 2000W Самостојна или монтирана на ѕид Со далечински управувач Прилагодлива контрола на термостатот Заштита од прегревање