Прикажан е еден резултат

VIVAX ACP-12CH35AEHI+ R32

Original price was: 39,999.00 ден.Current price is: 36,999.00 ден.
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4308.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4396.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/3810 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:900