Прикажан е еден резултат

VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32

Original price was: 53,000.00 ден.Current price is: 49,999.00 ден.
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (7/4) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:5900.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:5850.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:5275/5568 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1550