Прикажан е еден резултат

VIVAX ACP-18CH50AESI PRO R32

41,999.00 ден
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (7.0/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:5900.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:5850.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:5275/5568 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1550