Се прикажуваат сите 2 резултати

Блендер и соковник RAF

899.00 ден
Создадете исклучително поздрава исхрана без никаков напор правејќи хранливо смути исполнето со корисни состојки, милкшејкови, сосови и разновидни свежи сокови.

Преносен блендер

449.00 ден
Преносниот блендер е идеалното решение за здрав начин на живот – и сето тоа додека сте во движење! Можете да