Showing the single result

Караоке звучник PK-09(L) + гратис микрофон

2,599.00 ден
Лесно пренослив звучник од 8“ Јачина: 16W USB/TF Radio FM функција Bluetooth функција AUX Вградена екстра силна литиумска батерија Безжичен