Се прикажуваат сите 2 резултати

IKEA Brusali биро

6,499.00 ден
Код на производ: 404.397.63 Карактеристики на производот > Материјал: челик / медијапан > Боја: бела Димензии на производот: > Ширина: 90 cm > Длабочина: 52 cm > Висина: 73 cm Димензии на пакувањето: > Должина: 94 cm > Ширина: 53 cm > Висина: 9 cm Број пакети: 1 Бруто тежина на пакувањето: 22.45 kg

IKEA Brusali ТВ комода

6,899.00 ден
Код на производ: 603.066.15 Карактеристики на производот > Материјал: иверка > Боја: бела > Макс. тежина: 25 кг > Макс.