Прикажан е еден резултат

Cascada DO-9-3

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 4,999.00 ден.
• Проточна чешма изработена од инокс • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C • Дигитален ЛЕД