Прикажан е еден резултат

VIVAX CP-09CH25AERI+ R32 Gold

27,999.00 ден
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A+++ (9.3/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:3224.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:3370.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:2638/2931 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:613