Прикажан е еден резултат

Dynamic Панелна греалка 2000W

3,899.00 ден
Шифра 7480 Грејна моќ 2000W Самостојна или монтирана на ѕид Прилагодлива контрола на термостатот Заштита од прегревање IP24 водоотпорен Алуминиумски