Прикажан е еден резултат

SENCOR Фен SHD 40 G

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 799.00 ден.
  • Патен фен за сушење
  • 2 брзини
  • Антибактериска површина
  • Сребрен прекинувач
  • Вклучен е насочувач за воздух
  • Можност за закачување
  • Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
  • Моќност од : 1200 W
  • 2 години гаранција