Прикажувам 1–40 од 61 резултати

ISKRA транспортна количка LY-002

1,299.00 ден
• Димензии на артикалот: 380 mm • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгачка • Ø 75 mm Вртење

ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

1,299.00 ден
• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH) • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгање

Iskra PH 003 Транспортна количка

1,299.00 ден
Транспорт количка PH-003 • 580 x 300 x 120 mm (LxWxH) • MDF плочи со дебелина од 18,6 мм •

Iskra Дигитален шублер

1,299.00 ден
Дигитален шублер 0-155мм Искра Изработен од стврднат нерѓосувачки челик Лесното прилагодување на лизгачот овозможува прецизно и брзо мерење. Покрај тоа не дозволува поместување

Iskra ERO FST050

1,299.00 ден
HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm Бургии за бетон (6

Iskra ERO FST204

4,099.00 ден
HSS сврдли (35 парчиња): 4 x 1.5 / 4 x 2.0 / 4 x 2.5 / 3 x 3.0 /

ISKRA Сет алати од 94 дела ERO HTWR-94

1,699.00 ден
25 mm битови: (50 парчиња) Слот битови (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5,

Iskra Сет алати од 85 дела ERO HTWR-85

5,799.00 ден
‘- Крцкало: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4″) и 12,5 mm (1/2 “) – 1/2 “сокети: (16 парчиња) 10, 11, 12,

Iskra Сет рачен алат ERO HTWR-65

4,099.00 ден
Сетот се состои од: -1/4” Наставки (12 парчиња): 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm;

ISKRA Сет рачни алати во куфер ERO 60

2,499.00 ден
Прилагодлив клуч: 200 mm (8 “) Универзален нож: 18 mm Дијагонала клешти: 150 mm (8 “) Комбинирани клешти: 150 mm

Iskra ERO HTS – 58 Сет штрафцигери со флексибилен додаток и клучеви

999.00 ден
HTS-58 Сет шрафцигери: Шрафцигер со прилагодливи додатоци Додатоци: инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6 Крст

Iskra ERO 39

1,599.00 ден
• клешти: 150 mm (8 “) • Карпентер чекан: 227g (8 мл) • комунални нож: 18 mm • метар: 3

Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држач

999.00 ден
18-парчиња сет штрафцигери HTS-18 Со држач кој се монтира на ѕид, изработен од тврда пластика • 8 парчиња штрафцигери со

Iskra ERO HTS-8 – Сет од 8 штрафцигери

699.00 ден
Сет од штрафцигери со магнетна глава 8 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm

Iskra ERO HTS 6 – Сет штрафцигери

599.00 ден
6-парчиња сет на штрафцигери HTS-6 Сет од штрафцигери со магнетна глава 6 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст •

Iskra Брз полнач за LI-ION батерии JHL482102200G + 2 год. гаранција

1,099.00 ден
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Индикатор за полнење • Батериите се достапни одделно Пакување: блистер • Димензии

Iskra Li-ion Батерија BP27Li-20040 + 1 год. гаранција

Original price was: 4,499.00 ден.Current price is: 4,099.00 ден.
• Напон: 20V • Капацитет: 4,0 Ах • Екран за статус на полнење од 3 фази • Компатибилен со сите

Iskra Li-ion Батерија BP27Li-20020 + 1 год. гаранција

2,499.00 ден
• Напон: 20V • Капацитет: 2,0 Ах • Екран за статус на полнење од 3 фази • Компатибилен со сите

Iskra Батериска лампа IX-FL07 + 2 год. гаранција

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Време на траење: 400 мин • Тип на сијалицата: 3W LED

Iskra Батериска аголна брусилка IX-AG07 + 2 год. гаранција

Original price was: 4,099.00 ден.Current price is: 3,899.00 ден.
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Брзина без оптоварување: 8000 / мин • Големина на дискот (максимум):

Iskra Акумулаторска циркуларна пила IX-CS07 + 2 год. гаранција

Original price was: 4,499.00 ден.Current price is: 4,099.00 ден.
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Без оптоварување вртежи во минута: 3800 / мин • Дијаметар на

Iskra Батериска убодна пила IX-JS07 + 2 год. гаранција

Original price was: 3,499.00 ден.Current price is: 3,099.00 ден.
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • мозочен удар – неактивен: 0-2700 / мин • Должина на мозочен

Iskra батериска сабјеста пила – модел JOF 2ET 10.8 (ET1405) + 2 год. гаранција

Original price was: 4,999.00 ден.Current price is: 4,349.00 ден.
• Напон: 10,8V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина на сечење: 0-2100 / мин-1 • Сечење на: • 80

Iskra Батериски повеќенаменски алат ML-MD03-120 + 2 год. гаранција

Original price was: 3,499.00 ден.Current price is: 3,099.00 ден.
• Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 10,000-22,000 / мин-1 • Избор на брзина: 1-5

Iskra Батериски повеќенаменски алат ML-MD01-120 + 2 год. гаранција

Original price was: 3,499.00 ден.Current price is: 3,099.00 ден.
• Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1 • Избирач на брзина: 0-10

Iskra Батериска штрафилица HL-SD15Li-1036 + 2 год. гаранција

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,599.00 ден.
• Напон: 3.6V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина во мирување: 180 врт / мин • Вртежен момент: 3

Iskra Батериска штрафилица J0Z-CD01-180 + 2 год. гаранција

Original price was: 4,599.00 ден.Current price is: 4,099.00 ден.
• Напон: 18V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина во мирување: – Одделение 1: 0-400 / мин-1 – Одделение

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92-144 + 2 год. гаранција

Original price was: 3,999.00 ден.Current price is: 3,599.00 ден.
• Напон: 14,4V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 0-700 / мин-1 • Фази на вртежен момент:

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92-180 + 2 год. гаранција

Original price was: 4,699.00 ден.Current price is: 4,099.00 ден.
• Напон: 18V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 0-700 / мин-1 • Фази на вртежен момент:

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92-180S + 2 год. гаранција

7,099.00 ден
• Напон: 18V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина во мирување: – Одделение 1: 0-400 / мин-1 – Одделение

ISKRA транспортна количка LY-002

1,199.00 ден
• Димензии на артикалот: 380 mm • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгачка • Ø 75 mm Вртење

ISKRA транспортна количка GREEN THUMB LY-001

1,199.00 ден
• Димензии на артикалот: 580 x 290 x 120 mm (LxWxH) • Плоча МДФ, дебела 18 мм • Постава: Анти-лизгање

Iskra PH 003 Транспортна количка

1,199.00 ден
Транспорт количка PH-003 • 580 x 300 x 120 mm (LxWxH) • MDF плочи со дебелина од 18,6 мм •

Iskra Дигитален шублер

1,199.00 ден
Дигитален шублер 0-155мм Искра Изработен од стврднат нерѓосувачки челик Лесното прилагодување на лизгачот овозможува прецизно и брзо мерење. Покрај тоа не дозволува поместување

Iskra ERO FST050

1,199.00 ден
HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm Бургии за бетон (6

Iskra ERO FST204

3,999.00 ден
HSS сврдли (35 парчиња): 4 x 1.5 / 4 x 2.0 / 4 x 2.5 / 3 x 3.0 /

ISKRA Сет алати од 94 дела ERO HTWR-94

1,599.00 ден
25 mm битови: (50 парчиња) Слот битови (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5,

Iskra Сет алати од 85 дела ERO HTWR-85

5,699.00 ден
‘- Крцкало: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4″) и 12,5 mm (1/2 “) – 1/2 “сокети: (16 парчиња) 10, 11, 12,

Iskra Сет рачен алат ERO HTWR-65

3,999.00 ден
Сетот се состои од: -1/4” Наставки (12 парчиња): 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm;

ISKRA Сет рачни алати во куфер ERO 60

2,399.00 ден
Прилагодлив клуч: 200 mm (8 “) Универзален нож: 18 mm Дијагонала клешти: 150 mm (8 “) Комбинирани клешти: 150 mm