Прикажан е еден резултат

Апарат за јуфки

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
‘-Наменет за изработка на јуфки, шпагети и други тестенини – Подесување на дебелината на тестото – Можност за поставување на