Прикажан е еден резултат

Безжичен звучник KTS 822S+ гратис микрофон

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
Излезна моќност : 5W Фреквентен одговор: 150Hz-18KHz Капацитет на батеријата: 800 mAh Максимална поддршка за меморија: 32 GB Време на