Прикажан е еден резултат

MaxPuls MP-ID004 Ударна бормашина + СЕТ алати

Original price was: 3,899.00 ден.Current price is: 2,399.00 ден.
Напон: 230V-50Hz Моќност: 500W Вртежи: 0-3000/min Футер: 13mm + Сите додатоци прикажани на сликата во куферчето. Гаранција 1 година Шифра