Прикажан е еден резултат

3D Камера

1,499.00 ден
Приклучок: E27 Пиксели: 200 W Агол на камерата: 360° Боја на светлина: Бела Острина: 1080 P Материјал: пластика Големина: 13,5cm*7,5cm