Прикажан е еден резултат

SENCOR Телесна вага SBS 5050BK / SBS 5051WH

1,149.00 ден
Ултра тенок дизајн (20 мм) Стаклена површина за лесно чистење Заштитно стакло (6 mm) Екстремно голем LCD дисплеј (74 x