Прикажувам 1–40 од 63 резултати

SENCOR Радио SPT 207

3,699.00 ден
Преносен радио ресивер со CD Player и касета CD/CD-RW компатибилно Телескопска FM антена Дисплеј Преслучување и снимање на касета Стерео

SENCOR Блендер SNB 4300WH

4,599.00 ден
Боја: бела Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења . Може да се мие во машина

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK

1,049.00 ден
Две глави за бричење Самоостречки ножеви за сечење Време за полнење: 8 часа Време за работа: 45 минути Тивок режим

SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381

6,849.00 ден
Метална цевка Метален нож Сила 1500W Опција за цедење на рибизли Капацитет 1,65 кг/мин. 3 челични дискови за мешање Инокс

SENCOR Батериска лампа SLL 12

299.00 ден
Батериска ламба отпорна на прав и вода Боја : црна/ сина 3 LED диоди Работи во сите временски услови Опсег

SENCOR Соковник SJE 1055 SS

3,960.00 ден
Соковник со квалитетно куќиште од inox Од нерѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување Моќност на моторот (max): 800 W

SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

949.00 ден
Боја: Црна/Виолетова Лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C Мала цевка со дијаметар 19мм

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

649.00 ден
Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла

SENCOR Миксер SHM 5203

1,649.00 ден
Рачен миксер Приклучна сила: 300 W Прекинувач со 5 позиции Прекинувач за турбо Одвојена типка за исфрлање на додатокот Маталките

SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH

3,399.00 ден
Active Speed Button Технологија TITANIUM 6 Сечиво Екстра тивок 800 W Мотор Контрола на брзина Ергономична рачка Челичен приклучок кој

SENCOR Правосмукалка SVC 190B

1,849.00 ден
Боја: црна Непрекинато работење: 15 мин За суво и мокро усисување Филтер што може да се мие Индикатор за светло

SENCOR Фигаро за коса SHS 7401WH

1,599.00 ден
2 температури Копче за ладен воздух Индикаторско светло 3 додатоци кои се менуваат Штипки за виткање (дијаметар 18 mm, работна

SENCOR Миксер SHM 5330

2,599.00 ден
 • Миксер со постоље
 • Приклучна сила: 300 W
 • Прекинувач со 5 позиции
 • Прекинувач за турбо
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • Маталките се хромирани
 • Голем сад кој сам се движи
 • Додатоци погодни за во машина за садови
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

SENCOR ТВ држач SHT B331

579.00 ден
Држач за телевизор Боја : црна Фиксен челичен Оддалеченост од ѕид: 2.9cm Големина на екран 13-40“ Тежина на тв до

SENCOR Фен SHD 6400 V

849.00 ден
 • Патен фен за сушење
 • Рачка која се преклопува
 • Куќиште од мек материјал
 • Променлива волтажа
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Можност за закачување
 • Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
 • Моќност од :  850 W
 • 2 години гаранција

SENCOR Метеоролошка станица SWS 160

3,049.00 ден
Бежичен термометар и хидрометар Голем дисплеј Ултра тенок дизајн Радио,часовник и календар Покажува: -време, датум, месец, ден, -фаза на месечината,

SENCOR Стапчест блендер SHB 4110WH

1,349.00 ден
 • Моќност 400 W
 • Тивка работа на моторот
 • 2 брзини
 • Егрономска рачка
 • Челично сечило
 • Сад за миксирање со мерки, капацитет 500 мл
 • Боја – бела
 • Тежина – 0,9 kg
 • Гаранција 2 години

SENCOR Тример за влакна SNC 101

599.00 ден
Отстранува влакна од уши и нос 2 променливи глави Тример од нерѓосувачки челик Отстранлива глава за полесно чистење Вградено осветлување

SENCOR Филтер SHX 004

1,099.00 ден
 • Заменски филтер за прочистувач за SHA 8400WH

SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

1,199.00 ден
 • Боја: бела / зелена
 • 2 додатока за стискање
 • Автоматско стартување со работа
 • Автоматска промена на правецот на работа
 • Нелизгачка подлога
 • Отстранливи делови за полесно чистење
 • Моќност на моторот (max): 40 W
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

SENCOR Конвектор SCF 2003

1,549.00 ден
 • Боја: бела
 • 3 степени на греење – 750/1250/2000 W
 • Заштита од прегревање
 • Максимална моќност 2000 W
 • Брза и лесна монтажа за на зид
 • Постојано контролиран термостат
 • Индикатор за светло на сијалицата за греење
 • Интегрирана рачка за лесно пренесување на уредот
 • 2 години гаранција

SENCOR Пегла за коса SHI 3100VT

1,699.00 ден
5 температури 150/170/190/220/230 ° C Титаниумска површина на металните плочки Тенок дизајн Должина на кабел 180 cm Дигитален дисплеј Време

SENCOR Пегла за коса SHI 131

699.00 ден
Боја: Темно сива Апарат за рамнење на косата Погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин Рамномерно

SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

699.00 ден
Боја: Црна Лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C 2 години гаранција

SENCOR Мини чистач SLR 33

449.00 ден
Мини чистач за отстранување на ивки Го обновува изгледот на ткаенината Голем метален филтер Голем прозирен контејнер On/off прекидач Економично

SENCOR Мултисецкалица SSG 3500W

2,899.00 ден
Боја: бела Моќност на моторот (max): 150 W Сецка и ренда 7 додатоци за совршени резултати Должина на кабелот: 1,2м

SENCOR Прочистувач на воздух SHA 8400WH

9,099.00 ден
Елегантно и ефикасно решение за подобрување на квалитетот на воздухот во домот 3-чекори филтрација која обезбедува највисока можна ефикасност –

SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL

2,249.00 ден
Погоден за чистење на тврди површини (плочки , стакло) Одстранува и до 99% бактерии Одстанува бигор, дамки,маснотии и сл Лесен

SENCOR Машина за сечење SFS 4050SS

4,949.00 ден
Отстранлив челичен диск за сечење (дијаметар 190 мм) Варијабилна дебелина на сечење (1-15 мм) Стабилизатор на храната (155 x 82

SENCOR Кујнска вага SKS 4004 VT

1,249.00 ден
Дигитална кујнска вага Боја : виолетова Пластичен сад со зафатнина до 1000 мл Димензии на садот за мерење: 17х5см Голем

SENCOR Машина за сечење SFS 1001GR

2,949.00 ден
Отстранлив челичен диск за сечење (170 мм) Варијабилна дебелина на сечење (1-15 мм) Склоплив Стабилизатор на храната (129 x 84

SENCOR Кујнска вага SKS 4004 OR

1,249.00 ден
Дигитална кујнска вага Боја : портокалова Пластичен сад со зафатнина до 1000 мл Димензии на садот за мерење: 17х5см Голем

SENCOR Фритеза без масло SFR 5320WH

7,199.00 ден
Капацитет 3 l Моќност: 1,400 W LED дисплеј Touch control сензори Спремна за употреба под 3 минути 6 вклучени сетови

SENCOR Фритеза без масло SFR 3220WH

6,299.00 ден
Моќ: 1 500 W Волумен на делот за готвење 2.6 L Спремна за употреба за 3 мин Воздушен филтер за

SENCOR Соковник SJE 741 SS

2,999.00 ден
Соковник со висококвалитетно куќиште од inox Моќност на моторот (max): 400 W Голем отвор за ставање на цело овошје (65mm

SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD

2,799.00 ден
Рамномерно сушење на сите нивоа Суши овошје,зеленчук,растенија,месо и друго Број на садови за сушење: 5 Висина помеѓу нивоа :1.5 цм-

SENCOR Фен SHD 108VT

1,249.00 ден
Боја: црна/виолетова 2 брзини,3 нивоа на температура Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет Вклучен е насочувач за

SENCOR Кафемат SES 4010SS

9,149.00 ден
Боја: инокс 15 бари притисок Избирање парна / топла вода Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши Отстранлив

SENCOR Сецко SHB 4330

1,949.00 ден
Доволна моќ за сечење месо, овошје, зеленчук Компактен и ергономски дизајн Ножеви од не’рѓосувачки челик гарантираат перформанси и сигурни резултати

SENCOR Мелница за кафе SCG 5050BK

3,399.00 ден
Регулатор на износот за поставување на делови од 2 до 12 чаши со функција за автоматско исклучување Транспарентен бункер содржи