Се прикажуваат сите 2 резултати

Смарт Паричник

399.00 ден
Смарт паричникот содржи прегради и за пари, автоматски се отвараат картичките при тоа што се заштитени од кражба.

Дигитален преносен PowerBank

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 399.00 ден.
Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги полни сите уреди кои