Се прикажуваат сите 4 резултати

ST-50NE6700

15,899.00 ден
ST-50NE6700  50″ (127cm) Android SMART FullHD LED TV  Superior Technology  DVB-T/DVB-C  CVTE 5510  DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core

Philips 32PFS5823

13,399.00 ден
PHILIPS 32PFS5823  32″ (82cm) SMART FullHD LED TV  Resolution 1.920 x 1.080  PPI 500  Pixel Plus HD  Philips app gallery

Philips 32PHS4504

10,899.00 ден
PHILIPS 32PHS4504  32″ (82cm) Ultra Slim LED TV  Resolution 1.366 x 768 HD Ready  Pixel Plus HD  200PPI  tuner DVB-T/C/T2/T2-HD/S/S2

Метален држач на телевизор

499.00 ден
Металниот држач за телевизор има неколку предности во однос на повеќето тенки држачи. Има посилен механизам за навалување за да