Прикажан е еден резултат

IKEA VILDKORN Перница висока

899.00 ден
Код на производ: 904.605.68 Карактеристики на производот: > Материјал: 65% полиестер (100% рециклирана подлога.), 35% памук > Боја: бела Димензии