Прикажувам 1–40 од 1818 резултати

Новогодишни машки пижами NGM01

799.00 ден
Шифра: NGM01 Македонско производство-100% памук Новогодишни пижами кои ќе донесат празнична еуфорија во Вашиот дом.

Мултифункционално сецко 3 во 1

649.00 ден
Одлично помагало во секоја кујна. Главниот материјал е ослободен од БПА штетни материи, тапанот е направен од нерѓосувачки челик, што

Надворешно соларно улично светло

649.00 ден
Тип на сијалица: LED Материјал: ABS Водоотпорен: IP65 Напон: 3.7 Волти Батерија: 2200mah Осветлување време: 12 часа Осетливо растојание: 3

Уред за правење мини крофнички

349.00 ден
Димензија: Ø8.89cm x 18cm висина Материјал: Полипропилен и не’рѓосувачки челик Дозерот за крофни функционира рачно, лесно се притиска, потребно е

Електрично ѓезве SuTai

549.00 ден
Лесно и практично за користење, со само едно копче. Преклопна рачка која лесно се вади при транспорт во багаж, во

Air Fryer Silver Crest 3000W

3,099.00 ден
• Јачина од 3000W • Прилагодлива температура 80 до 200 степени • Тајмер: 0-30 мин. • Капацитет на корпа: 6л

СПА туш рачка со висок притисок

499.00 ден
• Двојно поголем притисок – Тајната лежи во специјалниот вентилатор кој го забрзува протокот на вода, ја подобрува јачината на

Организер за таблети – Pill Pro

399.00 ден
– Организер за 7 дена: – 4 прегради за секој ден – Утро, пладне, вечер, пред спиење – 7 Преносни

Таблети за чистење на машина за алишта

419.00 ден
• Пакување од 12 таблети • Гарантирани резултати кај сите видови машини • Содржи осмотски активен детергент (формула) кој брзо

Плишана светлечка играчка – Star Belly

749.00 ден
Изработена од високо квалитетен плишан и мек материјал со фина текстура кој е совршен за гушкање, спиење или играње. Овие

Детска маса за цртање со проектор

849.00 ден
Одлична забава за вашето малечко со различни можности, од одлична забава до интелектуален и емоционален развој Свртете ги светлата, вклучете

Плишана играчка – перница слонче

849.00 ден1,499.00 ден
Направена од висококвалитетен кадифен материјал полнета со памук. Оваа перница ќе му овозможи на Вашето бебе топлина, удобност и ќе

Dancing cactus детска музичка играчка

749.00 ден
Музичка играчка кактус Изработена е од високо квалитетни материјали од кои, мека кадифена ткаенина и квалитетна ABS пластика, пред се

IKEA LUNNARP помошна масичка

3,299.00 ден
Код на производ: 703.990.20 Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела Димензии на производот: > Должина: 55 см

IKEA STALL чевларник

8,379.00 ден
Код на производ: 701.781.70 Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела Димензии на прозиводот: > Длабочина: 17 см

IKEA LUNNARP клуб маса

4,299.00 ден
Код на производ: 103.514.41 Карактеристики на производот: > Материјал: иверица > Боја: бела Димензии на прозиводот: > Должина: 90 см

Повеќенаменски плакар со полици

3,999.00 ден
Димензии: Должина: 63.6cm Висина: 140cm Ширина: 37.6cm Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка и оков. Достапна во две варијанти: антрацит/сонома и

Биро Салерно

3,599.00 ден
Димензии: Работна површина: 1100×500 Висина: 70cm Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка. Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот мебел е едноставен

Комода Бреда

4,399.00 ден
Димензии: Должина: 130cm Висина: 60cm Ширина: 35cm Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка и оков. Достапна во две варијанти: антрацит/сонома и

Клуб масичка Латина

1,799.00 ден
Работна површина: 600×500 Висина: 46.3 cm Изработено од висококвалитетна оплеменета иверка и оков. Монтажа: принцип „скопи сам“ – нашиот мебел

Греалка на гас

7,099.00 ден
– Греалка на гас LPG – 4200W – Италијански премиум дизајн – Заштита од протекување – Сензор за превртување –

Dynamic вертикален калорифер 2000W

1,149.00 ден
Шифра:10574 Моќност 2000 W 2 степени на моќност 1000 W/2000 W Променлив термостат Заштита од прегревање Индикатор на работа

MaxPuls Тајфун 3kW

3,599.00 ден
Шифра:10609 Напон: 220-240V~ 50Hz Моќност: 3KW Степен на моќност: 40/1500/3000 W Проток на воздух: 286m3/h наменето до 30 метри квадратни

MaxPuls керамички тајфун

5,599.00 ден
Шифра:10612 Напон: 220-240V~ 50Hz Моќност: 5KW Степен на моќност: 50/3300/5000 W Проток на воздух: 588m3/h Наменето до 48 метри квадратни

Dynamic PTC греалка 2000W

3,399.00 ден
Шифра:10572 Моќност: 2000 W Напон: 220-240 V Фреквенција (50-60 Hz) Прилагодив термостат Заштита од прегревање Боја: Сива

Dynamic Вертикална греалка со LED дисплеј

2,999.00 ден
Шифра:10573 Поддесив термостат LED дисплеј Два степени на загревање: 750/1500W Заштита од прегревање

Dynamic вертикален калорифер плав

829.00 ден
Шифра:10582 Моќност: 2000W 2 степени на моќност 220x130x270mm Вентилатор Термо регулатор Заштита од прегреаност Боја: плава

Dynamic вертикален калорифер жолт

829.00 ден
Шифра:10580 Моќност: 2000W 2 степени на моќност 220x130x270mm Вентилатор Термо регулатор Заштита од прегреаност Боја: жолта

Dynamic вертикален калорифер црвен

829.00 ден
Шифра:10581 Моќност: 2000W 2 степени на моќност 220x130x270mm Вентилатор Термо регулатор Заштита од прегреаност Боја: црвена

Dynamic Вертикален калорифер 2000W

869.00 ден
Шифра: 10579 Моќност: 1000/2000 W Напон: 220-240 V Фреквенција (50-60 Hz) Заштита од прегревање Боја: Бела

Dynamic вертикален калорифер со тајмер

1,499.00 ден
Шифра:10570 Моќност: 1000/2000 W Напон: 220-240 V Фреквенција (50-60 Hz) Тајмер 24h Заштита од прегревање Боја: Бела

Dynamic маслен радијатор со 7 ребра

2,339.00 ден
Шифра:10569 Моќност: 700W Напон:220-240 V 7 ребра Прилагодлива контрола на термостатот Заштита од прегревање ON/OFF Боја:бела

Тенда GZ-033

2,599.00 ден
300х300cm Висина: 260cm Материјал: метал/текстил Шифра: 173098

Стол за плажа

999.00 ден
7745 зелено-бел 7746 црвено-бел 7747 плаво-бел Димензија: 47x51x75cm

Детска нишалка

3,299.00 ден
Шифра: 10074 Димензии: 104cmx95x105cm

Сет од 5 пакетчиња комбинирани мултифункционални таблети

769.00 ден
Мултифункционална таблетиза третман на водата во базените, со повеќе наменско дејство: – дезинфекција >80% со активен хлор – флокулација на

Нишалка двосед

5,399.00 ден
Димензии 145x110x163cm Шифра 6304

Тенда Garden 6287н

3,049.00 ден
Шифра:6287 Големина: 3 х 3 m Висина 2.5 m Материјал: Полиетилен

Вентилатор FS 40-15

2,099.00 ден
Моќност: 50 w Напон: 220-240V~50Hz 3 брзини Ротација 90 Ц Состав: метал, пластика, гума Шифра 186874