Showing all 1 result

Show sidebar
-8%
Затвори

ELEMENT Универзално Радио за во кола

1,099.00 ден1,199.00 ден
USB модел – 1099ден, Bluetooth модел – 1299 ден. Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB. ELEMENT Универзалното Радио покрај FM