Се прикажуваат сите 31 резултати

LED Светилка со острилка

349.00 ден
Забавна лед светилка за на биро, содржи и острилка со дел кој го складира отпадот од острење. Доаѓа со USB

Кристална Led столна ламба

499.00 ден
LED столната светилка изработена од акрилен кристал што проектира прекрасен дијамантски модел со прекршување на светлината. Може да биде одличен

Led ламба во форма на месечина

499.00 ден
Led ламбата во форма на месечина е амбинтално светло за секој дом. Погодна за украсување на просторијата, користете ја како

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

299.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било

Надворешно соларно улично светло

399.00 ден
Тип на сијалица: LED Материјал: ABS Водоотпорен: IP65 Напон: 3.7 Волти Батерија: 2200mah Осветлување време: 12 часа Осетливо растојание: 3

Tungsram LED Standard светилка +2 години гаранција

1,599.00 ден1,799.00 ден
Вати: 18W/24W Боја: 4000k Гаранција:2 години

Tungsram LED неонка IP20 +5 години гаранција

699.00 ден899.00 ден
Вати:5W /12W/ 16W Боја: 4000k Гаранција::5 години

Задно ласерско светло за велосипед

399.00 ден
Со задното ласерско светла чувствувајте се побезбедно но и возете побезбедно. Со ЛЕД ласерското светло ќе бидете видени од сите

Сет од 3 LED светилки+далечински управувач

649.00 ден
Овие безжични ѕидни светилки можат да се управуваат со далечински управувач. Има опција за прилагодување на јачината на светлото. Исто

Ring Light

1,099.00 ден
Ring Light светлото создава максимална  чистина и светлост на Вашите фотографии и видеа. Во пакетот има држаш за позиционирање на

ТВ Led лента

349.00 ден
Самолеплива лента во 16 бои. Дожина: 2 метри (можете да се пресечете на обележаните места доколку ви е предолга) Во

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

199.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било

Соларна Светилка во форма на Камера

649.00 ден
Водоотпорна светилка со сензор на движење Подесување на сензор со палење кога ќе се затемни Далечински управувач за командување Држи

Сет од 2 LED светла за велосипед

199.00 ден
Повеќе режими на светење: секогаш вклучено и трепкање. Одговара на сите рачки и седишта, едноставно за поставување на било кој

Mp3 Led магична топка

699.00 ден
Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова Функција: MP3 и USB и Bluetooth

Новогодишен проектор со 12 различни слајда за проекција

899.00 ден
Изберете од 6 божиќни слајда, 2 слајда за Ноќта на вештерките или 4 празнични слајда Има 2 брзини, брзо или

LED сијалица со Bluetooth

399.00 ден
Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате

SENCOR Батериска лампа SLL 12

299.00 ден
Батериска ламба отпорна на прав и вода Боја : црна/ сина 3 LED диоди Работи во сите временски услови Опсег

R&G LED Ласер

799.00 ден
R&G LED Ласер со црвено и зелено светло кој може да се користи за домашна или полупрофесионална употреба во локали

Ѕвезден ласер

899.00 ден
Заборавете на одмотувањето на кабли со сијалички кои многу често знаат да прегорат. Сега го имате вистинското решение. Ласерот има

Ротирачка LED ламба

199.00 ден
E27 3W RGB LED светло со целосна боја со ротирачка сијалица – Висок квалитет, издржлив и безбеден за употреба –

LED соларни дискови

799.00 ден
LED соларните дискови се многу едноставни за користење,и не бараат никакви батерии, електрична енергија или други посебни инсталации. Акумулираат и

Безжични LED светилки со далечински управувач

499.00 ден
Овие безжични зидни светилки можат да се управуваат со далечински управувач на должина од 13 до 15 метри. Има опција

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

199.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било

Ever Brite LED Ламба

199.00 ден
Неверојатната Ever Brite LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење се полни од сончева и дневна светлина, нема