Прикажувам 1–40 од 47 резултати

Детска трамболина

Original price was: 4,499.00 ден.Current price is: 3,999.00 ден.
Тркалезна трамболина со дијаметар од 1,3m. Куќиште со заштитна мрежа изработено од издржлив мрежен материјал. Затворање со патент 6 ногарки

Balance bike – Баланс велосипед

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 999.00 ден.
Првиот велосипед на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на

Детска фонтана

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 849.00 ден.
Одлична забава за Вашите најмили во топлите летни денови. Лесно пренослива и има стандарден приклучок за црево. Димензии 170cm. Достапна

Детски шатор со тунел-игрална

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,599.00 ден.
Сет од детска игрална со шатор поврзана со тунел. Благодарение на трите поврзани делови, може да се користи како шатор,

Детски шатор – замок

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 1,249.00 ден.
Детски шатор во форма на замок, одлична забава за вашите најмили. Пластична конструкција која лесно се монтира. шатор од полиестер.

Трамболина 11034

Original price was: 7,999.00 ден.Current price is: 5,599.00 ден.
Шифра: 11034 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. Вратичката се

Трамболина 11033

Original price was: 18,999.00 ден.Current price is: 16,249.00 ден.
Шифра: 11033 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Вратичката

Трамболина 11032

Original price was: 15,999.00 ден.Current price is: 12,349.00 ден.
Шифра: 11032 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Вратичката

Трамболина 11031

Original price was: 12,999.00 ден.Current price is: 10,149.00 ден.
Шифра: 11031 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Вратичката

Трамболина 11030

Original price was: 9,999.00 ден.Current price is: 8,099.00 ден.
Шифра: 11030 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Вратичката

Трамболина 11029

Original price was: 8,499.00 ден.Current price is: 7,099.00 ден.
Шифра: 11029 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Препорачано

Електронско пикадо

Original price was: 2,599.00 ден.Current price is: 2,199.00 ден.
Електронско пикадо со 21 игра, на кое може да играат 1 – 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и

Куќичка шатор Frozen

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,599.00 ден.
Преносен шатор во облик на кукичка со прозорец кој може да се постави само за неколку минути. За внатрешна и

Детски шатор со тунел

Original price was: 2,699.00 ден.Current price is: 2,149.00 ден.
Прекрасен, функционален и преносен сет од детски шатори и игрална поврзани со тунел, создадено за авантури. Идеален за имагинативна и

Игрална

2,799.00 ден
Високо квалитетна заштитна детска игрална, погодна за да го оградите просторот за играње. Игралната има вратичка која се затвара со

Куќичка шатор Frozen

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.
Преносен шатор во облик на кукичка со прозорец кој може да се постави само за неколку минути. За внатрешна и

Детски шатор со тунел

Original price was: 2,599.00 ден.Current price is: 2,049.00 ден.
Прекрасен, функционален и преносен сет од детски шатори и игрална поврзани со тунел, создадено за авантури. Идеален за имагинативна и

Игрална

2,699.00 ден
Високо квалитетна заштитна детска игрална, погодна за да го оградите просторот за играње. Игралната има вратичка која се затвара со

Базен 3.66m x 76cm со пумпа – 11089

6,749.00 ден
Шифра: 11089 Димензии: 3.66m x 76cm • Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен

Базен Bestway 1.83m x 51cm

Original price was: 2,099.00 ден.Current price is: 1,799.00 ден.
Димензии: 1.83m x 51cm Производител: Bestway Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен 1.68m x 46cm – 11240

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
Шифра: 11240 Димензии: 1.68m x 46cm Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.47m x 33cm

999.00 ден
Димензии: 1.47m x 33cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.14m x 25cm

849.00 ден
Димензии: 1.14m x 25cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Фигура 3Д гумена

299.00 ден
• Гумена фигура со која што ви е загарантирана забавата на вашите дечиња. • Делфин, тигар или дино нека избере

Базен виножито тобоган

4,699.00 ден
Шифра: 3057453 • Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа. • Прекрасен базен на надувување за

Базен дино тобоган 240x191x109cm – 11167

3,499.00 ден
Шифра: 11167 • Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа. • Прекрасен базен на надувување

Базен 114cmX25cm

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 649.00 ден.
Шифра 3057412 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Гума дубак со покрив жаба

599.00 ден
Шифра: 3056584 • Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, овие базенти се одлични

Гума дубак со покрив

599.00 ден
• Шифра: 3056573 • Чувајте го вашето дете заштитено од сонце со овој детски дубак со покрив. • Дизајниран е

Детски базен 147cm

749.00 ден
Шифра: 3058439 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Детски базен 168 cm

849.00 ден
Шифра: 3058446 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Гума дубак/ чамец

349.00 ден
Лесно се надувуваат, практични, во пријатни и забавни бои. Димензии на производ: Шифра: 3059380-1 Риба: 132×94 cm. Шифра: 3059380-3 Авион:

Лизгалка

Original price was: 2,799.00 ден.Current price is: 2,599.00 ден.
Детска лизгалка изработена од високо квалитетна пластика, која може да се користи и дома и надвор. • Одлична забава за

Детска маса Премиум/ сина

899.00 ден
Шифра: 156822 Димензии: 59x59x47cm Тежина: 2.5кг

Детска маса

499.00 ден
Шифра: 156820 Димензии: 56x52x44cm Тежина: 2.25кг

Детски стол Премиум

619.00 ден
Шифра: 156821 Димензии 43х38х56 cm Tежина: 1.5 кг

Детска клацкалка Трикси

1,149.00 ден
Шифра: 180511 Клацкалката е идеална играчка за малите да уживаат во друштвените игри на отворено. Структурата е изработена од пластика

Лизгалка

2,499.00 ден
Шифра: 180517 Омилената играчка на секое дете. Детска лизгалка изработена од високо квалитетна пластика. Модерен дизајн кој е конпактен и

Мека играчка растиметар Kikka Boo – Bear Boo

589.00 ден
Шифра: 55313 • Фамилијата Kikka Boo – Bear Boo играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен

Едукативна книга со глодалка Kikka Boo – 123

359.00 ден
Шифра: 550186 • Мека едукативна книга безбедна за привлекување на вниманието на вашето дете. • Производот содржи и глодалка за