Slide Slide Slide Slide
Последни производи
  Затвори

  MaxPuls MP-ID004 Ударна бормашина + СЕТ алати

  2,349.00 ден
  Напон: 230V-50Hz Моќност: 500W Вртежи: 0-3000/min Футер: 13mm + Сите додатоци прикажани на сликата во куферчето. Гаранција 1 година
  Затвори

  RAIDER RD-ID28 Ударна Дупчалка + СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

  2,199.00 ден
  Моќност 810 вати Вртежи 0-2800/минута Дупчење во: метал 13мм дрво25мм бетон 16мм футер 13мм Регулатор на вртежи реверс Самозатегнувачки футер
  Затвори

  Батериска бормашина RD-CD12WL 18V + СЕТ метро, прободник, фазомер, имбуси 5пар., скалпер и изолир

  2,099.00 ден
  Батерија: 18V/1200mAh Ni-Cd Вртежи: 0-550/мин Време на полнење: 3-5 часа Футер: 0.8-10mm Максимален момент на затегање: 15 Нм Контрола на
  Затвори

  Аголна брусилка RD-AG34 650W + СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

  1,999.00 ден
  Големина на дискот: 125 мм Брзина без товар: 11000min-1 Заклучување вретено Тежина: 1,92 кг. Гаранција 1 година
  За вашиот дом
   Затвори

   Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

   2,999.00 ден
   Со помош на овој апарат ќе готвите на здрав начин. Ќе Ви овозможи да го замените врелото масло со топол
   Затвори

   Фритеза и мулти готвач на пареа (Airfryer)

   3,999.00 ден
   ST AF-3546D-ZH Superior Technology Фритеза и мулти готвач (Airfryer) Боја Црна 1500W готвење со топол воздух 80-200 степени дигитален екран
   Затвори

   Електрична машина за мелење месо

   2,699.00 ден
   ST MG-1500YW 1500W реверзибилна функција Инокс бела боја 3 дискови за мелење – крупно средно и фино мелење додаток за
   Затвори

   Електрична машина за мелење месо

   2,799.00 ден
   ST MG-1500HYW 1500W рачка за носење реверзибилна функција Инокс бела боја 3 дискови за мелење – крупно средно и фино
   Технологија
    Затвори

    Безжичен кароке звучник

    849.00 ден
    Моќност: 5W Времетраење на батерија 3-4часа Полнење на батерија 2-3 часа Димензии: 15 x9,3 x22,5 cm Bluetooth, Usb, AUX, Micro
    Затвори

    Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри

    799.00 ден
    Конзолата има вградена литиумска батерија. До 6 часа континуирана игра. Можете да ја поврзувате со вашиот телевизор, како и компјутерски
    Затвори

    Bluetooth Smart Watch

    1,449.00 ден
    Совршен дизајн, водоотпорен и отпорен на удари. Не е само спортски часовник, туку вистински smart watch со податочни мултифункции за
    Затвори

    Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри

    999.00 ден
    Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри + гратис уште еден џоистик Конзолата има вградена литиумска батерија. До 6
    НЕГА И УБАВИНА
     Затвори

     ST Жична Машинка за шишање

     549.00 ден
     црна боја Моќен АС мотор сечила од нерѓосувачки челик контрола на нивоата 4 додатоци за шишање (3/6/9/12mm) четка за чистење
     Затвори

     Фен за коса

     899.00 ден
     Superior Technology Фен за коса Црн со сребрена линија 2400W 2 брзини 3 температури копче за ладен воздух концентратор DC
     -10%
     Затвори

     Четка за сушење и фенирање на коса

     999.00 ден 899.00 ден
     Со електричната четка можете истовремено да ја сушите и обликувате косата. Вашата коса ќе има свиленкаст и природен сјај. Ќе
     Затвори

     Четка за тело 5во1

     699.00 ден
     Го ублажува акумулираниот стрес со смирувачка масажа и ја чисти кожата од нечистотии Дизајнот со долга рачка ви овозможува да
     ПЕЧАТЕНИ ЧАШИ
      Затвори

      Принтана чаша Eat Sleep Drift

      299.00 ден
      Принтана чаша Eat Sleep Drift Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена
      Затвори

      Принтана чаша The Doctor 46

      299.00 ден
      Принтана чаша The Doctor 46 Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена
      Затвори

      Принтана чаша Cars Fiat

      299.00 ден
      Принтана чаша Cars Fiat Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена
      Затвори

      Принтана чаша Cars

      299.00 ден
      Принтана чаша Cars Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена
      ПОПУЛАРНИ ПРОДУКТИ