Најнови производи

  Клуб маса Клара

  3,599.00 ден
  Масата е изработен од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со ПВЦ трака. Димензии: 90x50x50cm Монтажа: принцип „скопи сам“ –

  Фиокар со 4 фиоки Кватро

  5,099.00 ден
  Промотивно производот го добивате склопен. Фиокарот е изработен од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со ПВЦ трака. Шифра: 9902

  Сет 3 полици за на ѕид Трикси

  799.00 ден
  Полиците се изработени од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со ПВЦ трака. Димензии: Полица 1: 30 x 15cm Полица

  Наткасна Шарлот

  1,399.00 ден
  Промотивно производот го добивате склопен. Наткасната е изработена од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со ПВЦ трака. Шифра: 1999
  За вашиот дом

   Бамбус ролетни – темно кафена

   549.00 ден899.00 ден
   11883 – 60x160cm; 11884 – 80x160cm; 11885 – 100x160cm; 11886 – 120x160cm;

   Бамбус ролетни – светло кафени

   499.00 ден849.00 ден
   11879 – 60x160cm; 11880 – 80x160cm; 11881 – 100x160cm; 11882 – 120x160cm;

   Бамбус ролетни – natural

   699.00 ден2,499.00 ден
   11870 – 60x160cm; 11871 – 80x160cm; 11872 – 90x120cm; 11874 – 100x160cm; 11875 – 120x160cm; 11877 – 180x200cm; 11878 –

   Бамбус ролетни

   499.00 ден2,099.00 ден
   11850 – 60x120cm; 11851 – 60x180cm; 11852 – 60x200cm; 11853 – 60x220cm; 11854 – 70x120cm; 11855 – 70x180cm; 11856 – 80x200cm; 11857 –
   ГРАДИНА

    Tons Garden Маса на расклопување – 11779

    1,999.00 ден
    Шифра: 11779 Димензии на маса: 120 x 60 cm Прилагодлива висина: 54; 70 cm; Материјал: Метал и пластика

    Tons Garden Маса на расклопување со 4 столчиња – 11777

    2,799.00 ден
    Шифра: 11777 Димензии на маса: 120 x 60 cm Димензии на столчиња: 33 x 27 x 35 cm 4 столчиња

    Tons Garden Нишалка тросед – 11710

    16,199.00 ден
    Шифра: 11710 Димензии: 220 x 105 x 170 cm 3 седишта Опција: Се спушта како кревет Материјал: Метална конструкција со

    Tons Garden Нишалка тросед – 11708

    15,299.00 ден
    Шифра: 11708 Димензии: 195 x 115 x 172 cm 3 седишта Опција: Се спушта како кревет Материјал: Метална конструкција со
    Технологија

     VIVAX ACP-24CH70AEQIS R32

     59,999.00 ден
     ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:7913.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:7910.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:7034/7330 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:2600

     VIVAX ACP-18CH50AEQIS R32

     36,999.00 ден
     ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (7.4/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:5832.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:5850.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:5275/5570 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1550

     VIVAX ACP-12CH35AEQIS R32

     20,999.00 ден
     ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4162.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4220.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/3810 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1213

     VIVAX ACP-24CH70AEMIS R32

     59,999.00 ден
     ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:7913.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:7913.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:7034/7330 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:2600
     НЕГА И УБАВИНА

      30% попуст за третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ во институтот за убавина

      1,400.00 ден
      Добивате: • Длабинско чистење на лицето со единстевениот метод на „Termo Clean“ електродата. • Освежување на Вашето лице. • Моделантна-релаксирачка масажа со нежна

      Масажер за стапала

      1,349.00 ден
      Масажерот за стапала придонесува за зголемена циркулација на крвта, го намалува стресот и помага при релаксација. Ролерите на масажерот нежно,

      Кристален епилатор

      249.00 ден
      Несаканите влакна на телото може лесно да се отстранат безболно и без бричење. Епилаторот со кристали е сосема безбеден за

      Масло од ѓумбир за раст на коса – 7days Ginger

      299.00 ден
      Масло за забрзан раст на коса Клинички докажани дејства Раст до 10000 нови влакна Видливи резултати по 20 дена примена
      ПОПУЛАРНИ ПРОДУКТИ