Прикажувам 1–40 од 111 резултати

Бамбус ролетни – темно кафена

549.00 ден899.00 ден
11883 – 60x160cm; 11884 – 80x160cm; 11885 – 100x160cm; 11886 – 120x160cm;

Бамбус ролетни – светло кафени

499.00 ден849.00 ден
11879 – 60x160cm; 11880 – 80x160cm; 11881 – 100x160cm; 11882 – 120x160cm;

Бамбус ролетни – natural

699.00 ден2,499.00 ден
11870 – 60x160cm; 11871 – 80x160cm; 11872 – 90x120cm; 11874 – 100x160cm; 11875 – 120x160cm; 11877 – 180x200cm; 11878 –

Бамбус ролетни

499.00 ден2,099.00 ден
11850 – 60x120cm; 11851 – 60x180cm; 11852 – 60x200cm; 11853 – 60x220cm; 11854 – 70x120cm; 11855 – 70x180cm; 11856 – 80x200cm; 11857 –

Организер за на ѕид на 4 нивоа

1,399.00 ден
Организерот за на ѕид на 4 нивоа го максимизира вертикалниот простор и ефикасно ги користи неискористените површини. Обезбедува простор за

Повеќенаменски организер за во бања

1,399.00 ден
Мултифункционален организер за во бања со извонреден и уникатен дизајн. Погодна за складирање на детергенти, пешкири, тоалет хартија, козметика и

Организер на тркалца во бела боја

799.00 ден
Организерот на тркалца е практичен начин за организирање на вашиот дом, особено во кујната и купатилото. Тој ви овозможува да

Преклопна сушара

749.00 ден
Сушарата на преклопување е одлично решение за домови со ограничен простор, бидејќи обезбедува компактно и практично решение за сушење на

Мемори перница за нозе

399.00 ден
Кога користите мека перница помеѓу нозете за време на спиење, тоа може значително да ви ја намали напнатоста на мускулите.

Метален рафт во црна боја

2,599.00 ден
Метален рафт во црна боја со 5 полици со димензии 180 cm x 90 cm x 40 cm и носивост

Прилагодлив држач за чаши за во автомобил

499.00 ден
Прилагодлив држач за чаши кој ви овозможува да поставиш две чаши или шишиња истовремено. На држачот можете да му ја

Сет организери за биро

999.00 ден
Промотивно производот го добивате склопен. Боја: Бела Димензии на подлогата за монитор: Ширина: 45cm Висина: 14cm Длабочина: 20cm   Димензии

Сет организери за биро – сонома

1,099.00 ден
Промотивно производот го добивате склопен. Боја: Сонома Димензии на подлогата за монитор: Ширина: 45cm Висина: 14cm Длабочина: 20cm   Димензии

Мултифункционална 5 во 1 закачалка

249.00 ден
Мултифункционалната 5 во 1 закачалка ви овозможува да закачите 5 парчиња одеднаш, заштедувајќи на простор во вашиот гардеробер. Дизајниран е

Самолеплива лента за изолација на врати и прозорци 1+1

299.00 ден
Самолеплива гумена лента за изолација на врати и прозорци 1+1. Значително ја намалува загубата на топлина во вашиот дом. Лентата

Организер закачалка за во кујна и бања

369.00 ден
Повеќенаменски организер закачалка, совршен производ за вашиот дом, без разлика дали ќе го користите за во вашата кујна, бања или

Закачалка за сушење алишта на клима уред

549.00 ден
Максимално искористете топлината од вашиот клима уред за брзо сушење на облеката во ладните зимски денови, кога природното сушење на

Организер за умивалник

299.00 ден
Одлично решение за вашиот умивалник. Организерот може да се развлече со што се причагодува на различни големини на умивалници. Одличен

Штитник од провев за врати

199.00 ден
Штитник кој комплетно ќе го спречи циркулирањето на ладниот воздух под вашите врати. Леснен за приспособување на потребната должина на

Колектор на влакна за машина за алишта

199.00 ден
Kолектор на влакна за машина за алишта Ефикасно и без напор ги отстранува влакната од домашно милениче, косата, како и

LED Светилка со острилка

349.00 ден
Забавна лед светилка за на биро, содржи и острилка со дел кој го складира отпадот од острење. Доаѓа со USB

Организер за зачини

549.00 ден
Ротирачки организер за зачини ви овозможува одличен начин да чувате различни зачини и лесен пристап кон истите.

Чорапи со турмалин

249.00 ден
Супер-меки алуминизирани нишки вткаени во најлон/плетена ткаенина ја рефлектираат топлината на телото и помага при намалување на влага за да

Организер за таблети – Pill Pro

299.00 ден
Организер за таблети – Pill Pro • Организер за 7 дена: – 4 прегради за секој ден – Утро, пладне,

Патнички куфер

1,199.00 ден
Кабински куфер со тркалца кои ротираат 360 степени, обезбедувавајќи супер лесно управување, како и сигурност при патувањето. Материјал: ABS Димензии:

2 во 1 навлажнувач на воздух и ламба проектор

599.00 ден
Создава романтична атмосфера и помага да се релаксираат телото и умот. Ја одржува влажноста во собата. Има функција за ноќно

Голема торбица за патување

1,199.00 ден
Голема торбица што се преклопува, изработена од висококвалитетна Димензии: 90 x 50 x 30cm Оксфордска ткаенина, удобна, отпорна на гребење

Компактен теренски ранец

749.00 ден
Овој ранец е изработен од квалитетна полиестерска ткаенина, издржлив и водоотпорен. Капацитетот е 30l. Димензија 28*45,5*30CM (Ш*В*Д). Повеќе прегради Повеќе

Турбо ротирачка четка за возила

1,199.00 ден
Комплет за миење автомобили 3 во 1. Ротирачката глава од 360 степени која е флексибилна и која ротира под движечката

Bluetooth телесна вага со 12 функции

649.00 ден
Инелигентната вага која не само што ја мери Вашата тежина, туку и телесните масти, висцералните масти и мускулната и коскената

Универзални штитници од сонце за автомобил 1+1

399.00 ден
Погоден за сите автомобили Одлично е доколку на задното седиште возите дете. Штитниците за сонце ќе ја намалат силната сончева

Мини чистач за ивки

299.00 ден
Мини чистач совршен за отстранување на ивки од секаков вид облека и текстил. Ги отстранува дури и најмалите од џемпери,

GPS мини уред

699.00 ден
Обезбедете сигурност на најважните моменти во Вашиот живот. Почнувајќи од дечињата, миленичиња, па се до материјални вредности, автомобили, мотори, велосипеди

Сет од 5 стаклени садови

349.00 ден
Комплет од 5 стаклени садови кој е неопходен за во секој дом. Изработени од силна стаклена конструкција, со пластични капаци.

Диспанзер за сува храна

1,099.00 ден
За безбедно чување на житарици, мусли и слично. Просторот во Вашата кујна ќе биде максимално искористен и организиран, а приготвувањето

Ремен за кучиња против лаење BarkYap

1,399.00 ден
Дресирајте го својот крзнен пријател да биде мило и послушно куче. За кучиња од сите големини и раси. Сигурен за

Појас за спортски активности Go-Belt

499.00 ден
Појас за разни спортски активности како велосипедизам, трчање, планинарење и сл. Погодна за мобилен телефон, клучеви, паричник и сл.

Колаген ФОРТЕ плус – 60 капсули

829.00 ден
Колаген ФОРТЕ плус – 60 капсули (пакување за 60 дена) Ја спречува болката и трошењето на зглобовите Производител: VITAR Шифра:

Ремен за кучиња против лаење BarkYap

1,299.00 ден
Дресирајте го својот крзнен пријател да биде мило и послушно куче. За кучиња од сите големини и раси. Сигурен за

Шатор за кампување

1,399.00 ден1,699.00 ден
Шифра: 9093; Димензии: 200 x150 x105cm – за 2 лица Шифра: 9094; Димензии: 200 x200 x130cm – за 3-4 лица