Се прикажуваат сите 25 резултати

Масло од ѓумбир за раст на коса – 7days Ginger

299.00 ден
Масло за забрзан раст на коса Клинички докажани дејства Раст до 10000 нови влакна Видливи резултати по 20 дена примена

Dexe шампон против седа коса

299.00 ден
• 10 кесички по 10мл • Шампон со уникатна формула и полна со природни состојки кој за само 10 мин.

Безжична машинка 5во1 Muhler MC-448

1,699.00 ден
• Безжична машинка за коса 5 во 1 • Машинка за коса • Додаток за нос • Додаток за тело

Машинка за бричење 11 во 1

1,299.00 ден
Машинка за бричење 11 во 1 Geemy Машинката е универзален тример за мажи што ќе Ви овозможи да се грижите

Маица за слабеење Hot Shaper

399.00 ден
• Изработена од NEOTEX, материјал кој ја зголемува основната температура на вашето тело, ќе се потите многу повеќе додека вежбате,

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK

1,049.00 ден
Две глави за бричење Самоостречки ножеви за сечење Време за полнење: 8 часа Време за работа: 45 минути Тивок режим

SENCOR Тример за влакна SNC 101

599.00 ден
Отстранува влакна од уши и нос 2 променливи глави Тример од нерѓосувачки челик Отстранлива глава за полесно чистење Вградено осветлување

SENCOR Фен SHD 108VT

1,249.00 ден
Боја: црна/виолетова 2 брзини,3 нивоа на температура Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет Вклучен е насочувач за

Nova тример

349.00 ден
Одличен за обликување на вашата брада. Безжична машинка, многу лесна за употреба Издржливо остро сечило Вградена батерија која се полни

Безжична машинка за потстрижување и бричење 6 во 1

1,399.00 ден
ST E867EI Superior Technology Потстрижување бричење тример за нос тример за коса сечила од нерѓосувачки челик батерија на полнење се

NIKAI 10 во 1 професионална машинка за шишање

1,099.00 ден
Разновидната машинка ќе ви овозможи удобна грижа за несаканите влакна. Машинката со 10 додатоци е погодна за брада, лице, коса,

Geemy тример 10во1

999.00 ден
Разновидниот, сигурен и високо-технолошки тример ќе ви овозможи вистинска грижа за несаканите влакна. Електричниот мултифункфионален тример со 10 додатоци е

3во1 ProGemei машинка за бричење, машинка за потстрижување и тример за нос

599.00 ден
3во1 ProGemei машинка за бричење, машинка за потстрижување и тример за нос Погоден за патувања. Долго време на работа Остри

Depilatory Heater- Универзална топилка за сите видови на восок

699.00 ден
Depilatory Heater- Универзална топилка за сите видови на восок Топилката може да собере ролони и патрони од 100гр и има

ROZIA 5 во 1- Сет за мажи

699.00 ден
Изгледајте секогаш уредно, отстранете ги несаканите влакнести површини, обликувајте делови од брадата, косата и сл. Не предизвикува иритација или сува

NOVA Фен за коса 850W

349.00 ден
Со компактниот фен кој е одличен за патувања можете да ја исушете вашата коса поефикасно каде и да сте. Има

Безжична машинка за потстрижување

349.00 ден
Безжична машинка за потстрижување од брендот Nova за 449 денари,вршиме достава низ цела Македонија. Подесива по висина од 0.5mm до

NOVA Фен за коса

449.00 ден
Одличниот модел на фен за коса од брендот NOVA сега достапен и кај нас. – Моќност: 1500W – Број на

Магнетен елек за потпора на грбот

299.00 ден
Магнетниот елек за потпора на грбот ви помага при правилно движење на вашето тело, како и корекција на позаицијата на

Relax &tone – масажер

599.00 ден
-Лесно за употреба – 5 глави за различни масажи -заштита при случаен контакт со косаМасажерот ги намалува вашите проблеми со:

Solo Тример

499.00 ден
Solo Тример, уредот кој го посакува секој маж. -Ви претставуваме идеално решение за оформување и обликување на вашата брада. Отсега

EMS Стимулатор за зацврстување на стомачни

249.00 ден
Сега можете да ги оформете вашите стомачни мускули без напорно вежбање. ЕМС (електрична мускулна стимулација) е технологија која директно испраќа

Футрола за на рака за мобилен телефон

299.00 ден
Футрола за на рака за вашиот мобилен телефон. Достапни во димензии за телефони од 3.5 до 5 инчни екрани, во

Микропрецизен LED тример

299.00 ден
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ГРАД! Мажите ширум светот масивно го користат микропрецизниот LED тример. Новиот микропрезизен лед тример е дизајниран