Прикажан е еден резултат

Dynamic Инфрацрвена греалка 1500W

3,799.00 ден
Шифра 7486 IP24 водоотпорен Самостојна или монтирана на ѕид Напон 220-240V(50Hz) Јачина 1500W Големина на производот 425(W)*425(D)*300(H) Тежина на производот