Прикажан е еден резултат

Базен Bestway со метална конструкција 221x150x43cm

Original price was: 5,999.00 ден.Current price is: 4,999.00 ден.
Лесна и едноставна монтажа. Метална конструкција. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој