Прикажан е еден резултат

Dynamic Кварцна греалка со далечинско 2000W

6,249.00 ден
Шифра 7483 Напон 220-240V Фреквенција (50Hz) Јачина (W) 2000W Со далечинско IP26 водоотпорен Монтирање на ѕид Гаранција 1 година Димензии