Прикажан е еден резултат

Dynamic Kварцна греалка 2000W

3,099.00 ден
Шифра 7484 Напон 220-240V Фреквенција (50Hz) Јачина (W) 2000W Гаранција: 1 година Димензии 510x220x520mm