Прикажан е еден резултат

Dynamic Електрична ѕидна греалка 2000W

2,599.00 ден
Шифра 7487 Напон AC220-240V Фреквенција 50/60Hz Струја 2000W Самостојна или монтирана на ѕид Заштита од прегревање Прилагодлива контрола на термостатот