Прикажан е еден резултат

Dynamic Фен-греалка 2000W

Original price was: 3,799.00 ден.Current price is: 3,549.00 ден.
Шифра 7488 IP21 водоотпорен Монтирана на ѕид Напон 220-240V(50Hz) Јачина 2000W Фреквенција (50Hz) Гаранција: 1 година Димензии 280x130x430mm