Прикажан е еден резултат

Фритеза и мулти готвач на пареа (Airfryer)

5,499.00 ден
ST AF-3546D-ZH Superior Technology Фритеза и мулти готвач (Airfryer) Боја Црна 1500W Готвење со топол воздух 80-200 степени Дигитален екран