Прикажан е еден резултат

Iskra Батериска штрафилица IX-DR39 + 2 год. гаранција

Original price was: 2,399.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Брзина во мирување: – Одделение 1: 0-400 / мин – Одделение