Прикажан е еден резултат

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 799.00 ден.
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате