Прикажан е еден резултат

Мултинаменски електричен сецко – Food Chopper

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 599.00 ден.
Целата машина може да се измие со вода и може да се исчисти со притискање на прекинувачот Материјал: ABS +