Прикажан е еден резултат

Handy Heater – мини греалка

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 699.00 ден.
Handy Heater не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штекер. Може да затопли простор до 23м2. Спецификации: 400w,