Се прикажуваат сите 8 резултати

ТВ Led лента

349.00 ден
Самолеплива лента во 16 бои. Дожина: 2 метри (можете да се пресечете на обележаните места доколку ви е предолга) Во

Сет од 2 LED светла за велосипед

199.00 ден
Повеќе режими на светење: секогаш вклучено и трепкање. Одговара на сите рачки и седишта, едноставно за поставување на било кој

Mp3 Led магична топка

699.00 ден
Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова Функција: MP3 и USB и Bluetooth

LED сијалица со Bluetooth

399.00 ден
Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате

LED сијалица против комарци

299.00 ден
LED сијалицата е практично решение против комарците. УВ зраците од сијалицата ги привлекуваат комарците и ги уништуваат со електричниот импулс.

Ѕвезден ласер

899.00 ден
Заборавете на одмотувањето на кабли со сијалички кои многу често знаат да прегорат. Сега го имате вистинското решение. Ласерот има

LED соларни дискови

799.00 ден
LED соларните дискови се многу едноставни за користење,и не бараат никакви батерии, електрична енергија или други посебни инсталации. Акумулираат и

Безжични LED светилки со далечински управувач

499.00 ден
Овие безжични зидни светилки можат да се управуваат со далечински управувач на должина од 13 до 15 метри. Има опција