Прикажан е еден резултат

Батериска бормашина MaxPuls MP-CDL009

2,399.00 ден
Брзина:0-700/min Футер:10mm Номинален напон:14.4V Поставки за вртежен момент:15+1 Максимален вртежен момент:12nm Полнач: >Прим:100-240 1 година гаранција Шифра 9507