Прикажан е еден резултат

Столен циркулар MaxPuls MP-MS020

5,199.00 ден
Max Puls Столен циркулар Напон: 230V~50Hz Моќност: 900W Вртежи во празен од: 5.500rpm Поставки за вртежен момент: 21+1 Дијаметар на