Прикажан е еден резултат

SENCOR Блендер SBL 3272RD

2,599.00 ден
Боја: црвена Број на брзини за лесно ракување: 2 (0/1/2/импулс) Волумен на садот: 0.8 l Инокс ножеви х2 Функција за